23/05 2024

Konferencje Sprawozdawczo – Wyborcze ZNP

Dnia 22 i 23 maja, odbyły się Konferencje Sprawozdawczo – Wyborcze ZNP. W środę, w konferencji wraz  z Zarządem Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Czeladzi uczestniczyli: Starosta Będziński Sebastian Szaleniec oraz Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Anna Zakrzewska-Zamora, a w czwartek w obradach Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Będzinie wziął udział Wicestarosta Będziński Krzysztof Dudziński. Podczas obu konferencji przedstawiono sprawozdanie z działalności Zarządu podsumowując ostatnią kadencję. Delegaci dokonali również wyboru nowych władz oddziałów na lata 2024-2029. Powołano także Prezesów, w Czeladzi ponownie wybrano Annę Żółtowską, a w Będzinie Ewę Koralewską.

Konferencje Sprawozdawczo – Wyborcze ZNP