15/12 2022

Kolędowanie z Seniorami w PMDK!

Kolędowanie z Seniorami w PMDK

Członkowie Klubów Seniora z terenu powiatu będzińskiego spotkali się  w czwartek, 15 grudnia ze Starostą Będzińskim Sebastianem Szaleńcem w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Będzinie, aby złożyć sobie życzenia i wspólnie wysłuchać koncertu piosenek świątecznych przygotowanego przez młodzież uczęszczającą na zajęcia wokalne do PMDK. Na początku wydarzenia Starosta wręczył przedstawicielom każdego z Klubów upominki w postaci pater świątecznych ciast.

- Przedświąteczne spotkania z Seniorami są zawsze spędzane w miłej, serdecznej atmosferze pełnej i ciepła radości. Dziękuję młodym ludziom za wspaniały koncert, a naszym Seniorom jeszcze raz życzę dużo zdrowia, uśmiechu i niegasnącej energii- powiedział Starosta Będziński.

Kolędowanie z Seniorami w PMDK