11/10 2023

III Powiatowy Konkurs Samorządowy dla Seniorów

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec zaprasza do udziału w III Powiatowym Konkursie Samorządowym dla Seniorów, którego celem jest zachęcenie osób starszych do pogłębiania i upowszechniania wiedzy na temat Powiatu Będzińskiego i jego dziejów oraz do kształtowanie postaw społeczeństwa obywatelskiego i zasad funkcjonowania samorządu terytorialnego. Jest to też znakomita okazja do poznania lokalnej historii, wykazania się wiedzą i umiejętnością zdobywania informacji, ale też do dobrej zabawy i wygrania atrakcyjnych nagród. W tym roku Konkurs poświęcony jest przypadającej właśnie 25. rocznicy wyborów do reaktywowanej Rady Powiatu Będzińskiego.

Kategoria: Powiązane pliki [3]
Format Data publikacji / aktualizacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Pliki
doc 2023-10-11 Regulamin konkursu AS.doc