03/06 2023

II edycja „ Zabieganego Powiatu”. Trzeci bieg odbył się w Rogoźniku!

Zabiegany Powiat - Rogoźnik

W sobotę, 3 czerwca w Rogoźniku w Gminie Bobrowniki, odbyło się trzecie sportowe spotkanie w ramach cyklu „Zabiegany Powiat” na które mieszkańców Powiatu Będzińskiego zaprosił Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Wójt Gminy Bobrowniki Małgorzatą Bednarek. Podczas sobotniego wydarzenia wszystkich przybyłych mieszkańców Powiatu Będzińskiego przywitał Wicestarosta Będziński Dariusz Waluszczyk oraz Radny Rady Powiatu Będzińskiego Przemysław Krasoń. Na co mogli liczyć uczestnicy sportowej imprezy, która już od roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem i bardzo dużą frekwencją? Oczywiście na kolejny medal do kolekcji, który otrzymał każdy entuzjasta sportu, a także świetną zabawę, pyszny poczęstunek i dużo dobrej energii, którą obdarzali się wzajemnie miłośnicy biegania i nordic walking. Wszytkich dotąd nieprzekonanych, serdecznie zapraszamy na nasze kolejne sportowe imprezy, chociaż warto wiedzieć jedno- Zabiegany Powiat uzależnia!

Zabiegany Powiat - Rogoźnik