01/12 2023

Gwiazdkowy Grudzień w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie - konkurs z nagrodami!

Plakat PUP

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie Wojciechem Olesińskim serdecznie zapraszają do udziału w wyjątkowym konkursie!

Szanowni Państwo, jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie.

Chodzi, oraz roznosi prezenty i jest tym wszystkim bardzo przejęty.

My również śladem Mikołaja, mamy nagrody Wam do rozdania.

Konkurs gwiazdkowy tu ogłaszamy, a w nim nagrody chętnie rozdamy.

„Pod Szczęśliwą Gwiazdką” to rywalizacja polegająca na jak najszybszym udzieleniu i przesłaniu na e-mail oferty@pup.bedzin.pl odpowiedzi na jedno z czterech pytań z zakresu rynku pracy, które będą ukazywały się na stronie Internetowej i Facebooku Powiatowego Urzędu Pracy w Będzinie.

Pytania będą pojawiały się zawsze w południe, a konkretne daty pozostają tajemnicą - koniecznie śledźcie media społecznościowe i stronę Internetową PUP Będzin, w grudniu oprócz konkursu będą pojawiały się tam bardzo wyjątkowe rzeczy :)

Do wygrania bony upominkowe o wartości 300 zł każdy!

Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie bedzin.praca.gov.pl i pod numerem 509 305 813.