23/10 2024

Europejski Dzień Seniora z Będzińskim Klubem Relax

Dzień Seniora Klub RELAX

We wtorek, 22 października 2024 r. odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Europejskiego Dnia Seniora, które zorganizował Klub Będzińskich Seniorów „Relax”.

W wydarzeniu wziął udział Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, który życzył wszystkim seniorom zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata życia.

- Niech zdobyte przez Was doświadczenie i życiowa mądrość służą innym. Niech omijają Was troski i smutki, a każdy dzień przynosi wiele radości i uśmiechu na twarzy – powiedział Starosta

Klub od wielu lat działa z myślą o osobach starszych, które chcą aktywnie spędzać czas i poszerzać swoje zainteresowania. Jego działanie ma na celu promocję zdrowego i aktywnego stylu życia wśród seniorów. Przynależność do niego sprawia, że seniorzy aktywnie uczestniczą w życiu społecznym i kulturalnym powiatu.

Europejski Dzień Seniora z Będzińskim Klubem Relax