29/05 2024

Dzień Matki w Klubie Relaks

-Wszystkim Mamom życzę dużo zdrowia, szczęścia, uśmiechu i niekończącej się miłości. Dziękuję za czułe serce i trud, jaki włożyłyście w wychowanie Waszych dzieci, niekończącą się cierpliwość i wyrozumiałość- mówił Starosta Będziński Sebastian Szaleniec podczas Dnia Matki, który został zorganizowany w będzińskim Klubie „Relaks”, we wtorek 28 maja. Na tę specjalną okazję, Panie- Mamy dorosłych już dzieci, przygotowały napisane przez siebie wiersze i piosenki, jak zawsze wykazując się kreatywnością, świetnym humorem i talentem artystycznym. Nie zabrakło bukietów kwiatów, upominków oraz słodkiego poczęstunku. Życzenia w imieniu Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego wszystkim Mamom przekazała Wiceprezydent Aneta Witkowska-Złocka.

Dzień Matki w Klubie Relaks