• Tłumacz języka migowego
BIP
16/10 2025
#Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej w Powiecie Będzińskim

Październik to miesiąc szczególny dla wszystkich związanych z oświatą – to wtedy przypada Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji w powiecie będzińskim zorganizowano uroczyste obchody, które odbyły się w dwóch lokalizacjach – w będzińskiej Arenie oraz w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czeladzi.

Podczas wydarzeń uhonorowani zostali nauczyciele, pedagodzy i pracownicy oświaty, których codzienna praca i zaangażowanie mają ogromny wpływ na rozwój młodego pokolenia.

Uroczystości miały wyjątkową oprawę artystyczną, która podkreśliła rangę święta i wprowadziła gości w podniosły, a zarazem ciepły nastrój.

W Będzinie, w imieniu Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca, w uroczystości uczestniczył Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Zdzisław Banaś. Z kolei w Czeladzi Starostę reprezentował Przewodniczący Rady Powiatu Będzińskiego Jan Powałka.

Dzień Edukacji Narodowej w Powiecie Będzińskim

do góry