01/06 2023

Dzień Dziecka w Powiecie Będzińskim, czyli najszczęśliwszy dzień w roku!

Wywołuje uśmiech na twarzach najmłodszych i sprawia, że dzień staje się piękniejszy- Dzień Dziecka, najszczęśliwsze święto świata na które przez cały rok czeka chyba każdy mały człowiek! W tym wyjątkowym dniu 1 czerwca oprócz zapewnienia najmłodszym wspaniałych atrakcji i prezentów, każdy powinien pamiętać przede wszystkim o tym, że święto to miało uświadomić wszystkim dorosłym , że prawa najmłodszych powinny być respektowane na całym świecie, a dzieci nigdy nie powinny chodzić głodne, być krzywdzone i brać udział w wojnach. W każdym kraju, święto to celebrowane jest w zupełnie inny sposób. Wczoraj, dzieci z terenu powiatu będzińskiego spędziły wspaniale dzień, bawiąc się podczas Pikniku "Służby mundurowe dzieciom" na który wszystkie dzieciaki z opiekunami zaprosił Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Prezydentem Miasta Będzina Łukaszem Komoniewskim, a także Szefem Wojskowego Centrum Rekrutacji w Będzinie PPKŁ Wojciechem Bakalarzem, Komendantem Powiatowym Policji w Będzinie insp. Arkadiuszem Więckiem i Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Będzinie Mł. Bryg. Arkadiuszem Sperą. Wyczekiwane wydarzenie, odbyło się na Bulwarach Czarnej Przemyszy w Będzinie, a na naszych milusińskich przez cały dzień czekały rozmaite atrakcje takie jak: pokaz sprzętu i wyposażenia wojskowego, strażackiego i policyjnego, pokaz pożarniczy, pokaz policji konnej i wyszkolenia psów policyjnych, pokaz musztry, orkiestra policyjna, wata cukrowa, popcorn, dmuchańce, test na Superbohatera - do wykonania zadania specjalne: tor przeszkód, strzelnica, namiot dymny, pierwsza pomoc, przepisy ruchu drogowego. Dopisała nie tylko piękna pogoda ale również wspaniała zabawa, co niewątplwie wpłynęło na doskonałe humory! Poniżej przedstawiamy fotorelację z tego przepięknego, bajkowe dnia!

Dzień Dziecka w Powiecie Będzińskim, czyli najszczęśliwszy dzień w roku

Dzień Dziecka w Powiecie Będzińskim, czyli najszczęśliwszy dzień w roku!