18/11 2022

30-lecie Towarzystwa Przyjaciół Grodźca

W piątek, 18 listopada w Ośrodku Kultury w Grodźcu odbyły się uroczyste obchody 30-lecia Towarzystwa Przyjaciół Grodźca, w których w imieniu Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca uczestniczyła Halina Mentel - Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego.

Podczas uroczystości wręczone zostały wyróżnienia oraz nagrody, dla osób, które aktywnie wspierają Towarzystwo Przyjaciół Grodźca w jego działalności.

30 lecie

Nagrodą specjalną Przyjaciela Towarzystwa Przyjaciół Grodźca nagrodzony został m. in. Starosta Będziński.

W jubileuszu udział wzięli: Rafał Adamczyk - Poseł na Sejm RP, w imieniu Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego - Wiceprezydent Aneta Witkowska-Złocka oraz Kamil Curyło - Naczelnik Wydziału Zarządzania Bezpieczeństwem Powiatu Będzińskiego.

Wydarzenie uświetnił Recital Olgi Bończyk, polskiej aktorki teatralnej, filmowej oraz wokalistki.

30-lecie Towarzystwa Przyjaciół Grodźca