29/07 2024

100 lat OSP Toporowice

-Z okazji Jubileuszu 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Toporowicach, pragnę przekazać wszystkim Druhnom i Druhom serdeczne gratulacje wraz z podziękowaniem za ofiarność i trud ponoszony w wypełnianiu codziennych obowiązków. Dziękuję za zaangażowanie, determinację oraz gotowość do poświęceń, na których opiera się bezpieczeństwo mieszkańców Powiatu Będzińskiego- mówił Starosta Będziński Sebastian Szaleniec, który życzył Strażakom - Ochotnikom, aby ich trudna i pełna odpowiedzialności służba była zawsze źródłem satysfakcji oraz powodem do dumy.

Obchody rozpoczął tradycyjny przemarsz Strażaków oraz wspaniały pokaz Mażoretek. Podczas wydarzenia zostały także wręczone odznaczenia, za wzorową i aktywną działalność w drużynie przy OSP. Życzenia Jubilatom złożyli także: Członek Zarządu Powiatu Będzińskiego Zdzisław Banaś, Poseł na Sejm RP Mateusz Bochenek i  Wójt Gminy Mierzęcice Grzegorz Podlejski.

100 lat OSP Toporowice