23/02 2023

Szkolenie „Proces budowlany w świetle zmienionych przepisów Ustawy Prawo budowlane”

W związku z wprowadzanymi w styczniu tego roku zmianami przepisów Ustawy Prawo budowlane, dzisiaj, w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Będzinie, odbyło się szkolenie „Proces budowlany w świetle zmienionych przepisów Ustawy Prawo budowlane”, które zostało przeprowadzone przez mgr inż. Tomasza Radziewskiego.  Nadzór nad szkoleniem objęła Rada Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa oraz członek Prezydium Rady ŚIOIIB Michał Marchewka.W wydarzeniu wzięli udział członkowie izby, pracownicy Starostwa Powiatowego w Będzinie oraz przedstawiciele Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Będzinie.Szkolenie miało na celu szczegółowe omówienie zmian wprowadzonych w obowiązujących przepisach budowlanych, a także wymianę poglądów i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami poszczególnych grup zawodowych!

Szkolenie Proces budowlany w świetle zmienionych przepisów Ustawy Prawo budowlane

Starosta Będziński Sebastian Szaleniec i Zarząd Powiatowego Związku OSP RP Będzin zapraszają na II POWIATOWY FESTIWAL ORKIESTR DĘTYCH JEST W ORKIESTRACH JAKAŚ SIŁA, który odbędzie się 15 września o godz.16.00. Wydarzenie rozpocznie przemarsz spod dworca PKP na Plac Lustigera w Będzinie.