10/05 2023
#Aktualności #Komunikaty

Prace remontowe obiektu mostowego na ulicy Szkolnej w Preczowie gm. Psary

Starostwo Powiatowe w Będzinie informuje, że w dniu 15.05.2023 r. na okres około 3 miesięcy, w związku prowadzonymi pracami remontowymi obiektu mostowego na ulicy Szkolnej (droga powiatowa nr 4812 S) w Preczowie gm. Psary, zostanie zamknięty ruch pojazdów. Wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu drogowego będzie polegała na wyłączeniu odcinka drogi (ul. Szkolnej) z ruchu samochodowego i poprowadzeniu objazdów dla samochodów zgodnie z załączonym schematem. Odcinek objęty objazdem: ulica Dębowa w Preczowie, ulice Niepiekło, Podleśna, Podłosie i Bory (na odcinku od skrzyżowania z ul. Podleśną do Granicy z Dąbrową Górniczą) w Będzinie oraz ulice Robotnicza, (odcinek od granicy z Będzinem do skrzyżowania z ulicą Letnią), Letnia i Marianki w Dąbrowie Górniczej.

Spowoduje to utrudnienia w ruchu drogowym.

Prosimy kierujących o poruszania się trasami objazdowymi, zachowanie szczególnej ostrożności oraz wyrozumiałość.