16/10 2023

II edycja „Zabieganego Powiatu”. Czwarty bieg odbył się w Wojkowicach!

II edycja „ Zabieganego Powiatu”. Trzeci bieg odbył się w Wojkowicach!

Czwarte sportowe spotkanie w ramach cyklu „ Zabiegany Powiat”, odbyło się w sobotę, 14 października w Wojkowicach. Na wydarzenie, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem i wysoką frekwencją zaprosił mieszkańców Powiatu Będzińskiego Starosta Będziński Sebastian Szaleniec wraz z Burmistrzem Miasta Wojkowice Tomaszem Szczerbą. Biegali wszyscy. Ci mali i ci duzi, udowadniając, że bez względu na wiek, sport może być wielką pasją i pomysłem na spędzenie wolnego czasu! Zwieńczeniem sportowych zmagań był medal, który na szyjach niektórych uczestników zawisł pierwszy raz. Byli również tacy, którzy mogą pochwalić się imponującą kolekcją medali zdobytych podczas powiatowych, biegowych spotkań! Na wszystkich tradycyjnie już czekał gorący poczęstunek regeneracyjny.

Miłośnikom biegania oraz nord walking towarzyszyli: Poseł na Sejm RP Rafał Adamczyk, Radni Rady Powiatu Będzińskiego Zofia Gajdzik, Marian Kozieł i Przemysław Krasoń.

Już niedługo, bo w sobotę  4 listopada widzimy się w Psarach, gdzie wspólnie udowodnimy, że sport to zdrowie! Do zobaczenia!

II edycja „ Zabieganego Powiatu”. Czwarty bieg odbył się w Wojkowicach!