Dzisiaj jest: 5 sierpień 2021
Imieniny obchodzą: Oswald, Emil, Maria

Wydział Oświaty Starostwa Powiatowego w Będzinie przypomina, że do dnia 4 kwietnia br. dyrektorzy szkół i placówek oświatowych oraz placówek spoza systemu oświaty zatrudniający nauczycieli obowiązani są do złożenia sprawozdania w systemie informacji oświatowej

System Informacji Oświatowej – dane na dzień 31 marca 2013 roku

Wydział Oświaty Starostwa Powiatowego w Będzinie przypomina, że do dnia 4 kwietnia br. dyrektorzy szkół i placówek oświatowych oraz placówek spoza systemu oświaty zatrudniający nauczycieli obowiązani są do złożenia sprawozdania w systemie informacji oświatowej według stanu na dzień 31 marca 2013 roku przekazując dane w dotychczas funkcjonującym systemie tzw. „starym SIO”. Program do wprowadzania danych  w starym SIO wraz z „Instrukcją wprowadzania danych” został opublikowany na stronie http://www.cie.men.gov.pl/index.php/sio-programy-do-pobrania.html.

Jednocześnie przypominamy, że w 2013 roku System Informacji Oświatowej funkcjonuje dwutorowo – w wersji obecnie używanej do sprawozdawczości oraz w wersjo modernizowanej, tzw. „nowym SIO”. Na bieżąco rozwijana jest aplikacja nowego SIO, do której należy wprowadzać dane w miarę udostępniania funkcjonalności. Informacje o udostępnieniu kolejnych funkcjonalności są publikowane na stronie www.sio.men.gov.pl dedykowanej nowemu SIO.

Wszelkich informacji w przedmiotowej sprawie udzielają pracownicy Wydziału Oświaty pod nr telefonu 32 368-07-16.

Pomocy technicznej udziela infolinia modernizowanego Systemu Informacji Oświatowej, czynna w dni robocze w godzinach od 8:00 do 18:00 pod numerem (22) 10 10 966.