Dzisiaj jest: 5 sierpień 2021
Imieniny obchodzą: Oswald, Emil, Maria

W związku z mającym nastąpić z dniem 31 marca 2013 r. rozwiązaniem Porozumienia w sprawie wykonywania zadań publicznych z zakresu administracji rządowej dotyczących przyjmowania wniosków o wydanie paszportów, uprzejmie informujemy iż odbiór paszportów zrealizowanych na podstawie wniosków złożonych w Terenowym Punkcie Paszportowym w Będzinie do dnia 29 marca br. będzie możliwy w Oddziale Paszportowym Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców w Katowicach.

Zakończenie działalności Terenowego Punktu Paszportowego w Będzinie

Po 31 marca br. niepełna obsługa paszportowa, obejmująca wyłącznie możliwość złożenia wniosku o wydanie paszportu, prowadzona będzie jeszcze w TPP w: Pszczynie, Tychach, Zawierciu, Jastrzębiu-Zdroju, Tarnowskich Górach i Żorach - do czasu uruchomienia w tych miejscowościach nowych TPP, które będą kompleksowo prowadziły obsługę klientów.

Złożenie wniosku o wydanie paszportu/paszportu tymczasowego i odbiór gotowego dokumentu możliwy jest natomiast w Oddziale Paszportowym Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach oraz 6 terenowych Delegaturach Paszportowych w: Bielsku-Białej, Częstochowie, Bytomiu, Gliwicach, Rybniku i Sosnowcu.