Dzisiaj jest: 2 grudzień 2021
Imieniny obchodzą: Balbina, Paulina, Bibiana

Grafika przedstawiająca dłoń trzymającą smartfon - Aplikacja ePraca pomoże Ci szybko znaleźć zatrudnienie

Szukasz pracy? Nowoczesna aplikacja z przyjaznym graficznie dla użytkownika interfejsem pomoże Ci ułatwić to zadanie!

Aplikacja ePraca służy do wyszukiwania i przeglądania propozycji pracy oraz wydarzeń gromadzonych poprzez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej na portalu Centralnej Bazy Ofert Pracy.

Dzięki aplikacji ePraca korzystanie z informacji o ofertach pracy dostępnych w CBOP będzie o wiele wygodniejsze.

Bezpłatny dostęp do ofert pracy z terenu całej Polski, informacje o giełdach, targach, szkoleniach czy grupowych poradach zawodowych, a także innych wydarzeniach będą zawsze pod ręką gdyż aplikacja daje możliwość przeglądania ofert pracy pochodzących z Ochotniczych Hufców Pracy, Powiatowych Urzędów Pracy jak i Wojewódzkich Urzędów Pracy.

Aplikacja ePraca została wyposażona w nowoczesne funkcjonalności m. in., takie jak: powiadomienia o nowych ofertach, szkoleniach i targach,

• możliwość wyszukiwania ofert pracy oraz wyznaczania dojazdu z wykorzystaniem glokalizacji,
  • kalendarz umożliwiający zapisywanie zaplanowanych wydarzeń czy terminów spotkań,
  • możliwość zapisywania danych kontaktowych,
  • zapisywanie kryteriów wyszukiwania.

Grafika z piktogramami - nowoczesne funkcjonalności: powiadomienia, geolokalizacja, kalendarz, kontakty, subskrypcje

Dzięki aplikacji mobilnej jako osoba szukająca pracy zyskasz:

• znaczne ograniczenie czasu na znalezienie odpowiedniej pracy
  • dostęp we własnym telefonie, tablecie w dowolnym miejscu i czasie do tysięcy ofert pracy
  • możliwość szybkiego nawiązania kontaktu z pracodawcami

Grafika przedstawiająca kobietę korzystającą ze smartfona - Dzięki aplikacji mobilnej jako osoba szukająca pracy zyskasz

Dzięki aplikacji mobilnej jako pracodawca zyskasz:

• przyspieszenie procesu realizacji ofert pracy
  • możliwość dotarcia z ofertą pracy do setek tysięcy potencjalnych kandydatów do pracy
  • całkowitą bezpłatność usługi upowszechniania oferty pracy

Grafika przedstawiająca mężczyznę korzystającego ze smartfona - Dzięki aplikacji mobilnej jako pracodawca zyskasz

Obecnie aplikacja dostępna jest na urządzenia mobilne z systemem Android w sklepie Google Play. Pobranie i korzystanie z aplikacji jest w pełni bezpłatne. W przyszłości aplikacja zostanie udostępniona również na urządzenia z systemem iOS w AppStore.