Dzisiaj jest: 20 czerwiec 2021
Imieniny obchodzą: Bogna, Florentyna, Rafał

Komunikaty Powiatowego Urzędu Pracy

KOMUNIKAT

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej

Umowy o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej sfinansowane zostaną ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu p.n. „Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku 30+ zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Będzinie  IV ” oraz w ramach projektu p.n. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie będzińskim (V)”

Nabór wniosków prowadzony będzie w dniach:

26.04.2021 r. - 30.04.2021 r.

17.05.2021 r. - 21.05.2021 r.

21.06.2021 r. - 25.06.2021 r.

Osobami mogącymi ubiegać się o dofinansowanie są osoby bezrobotne spełniające poniższe kryteria, w szczególności:

a) kobiety powyżej 30 roku życia

oraz

b) mężczyźni powyżej 30 roku życia, należący co najmniej do jednej z poniższych grup:

- osoby powyżej 50 roku życia

- osoby niepełnosprawne

c) osoby do 30 roku życiu (tj. do dnia 30 urodzin)

Wnioski oraz Regulamin  zamieszczone są  na stronie internetowej

Wnioski można składać drogą elektroniczną po opatrzeniu kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym, nadesłać pocztą czy przesyłka kurierską na adres: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie, ul. Ignacego Krasickiego 17A, 42-500 Będzin lub złożyć  w siedzibie tut. Urzędu w skrzynce podawczej mieszczącej się przy wejściu głównym budynku.

KOMUNIKAT -  nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej

KOMUNIKAT

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie ogłasza nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy

dla skierowanego bezrobotnego, opiekuna lub poszukującego pracy absolwenta.

Umowy o dokonywanie refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy sfinansowane zostaną ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu p.n. „Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku 30+ zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy Będzinie (IV)” oraz w ramach projektu p.n. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie będzińskim(V)”

Nabór wniosków prowadzony będzie w dniach:

26.04.2021 r. do 30.04.2021 r.

17.05.2021 r. do 21.05.2021 r.

21.06.2021 r. do 25.06.2021 r.

Do wykonywania pracy na utworzonych w ramach przyznanych refundacji stanowiskach pracy kierowane będą osoby bezrobotne spełniające jedno z poniższych kryteriów:

a) kobiety powyżej 30 roku życia,

b) mężczyźni powyżej 30 roku życia, należący co najmniej jednej z poniższych grup:

- osoby powyżej 50 roku życia,

- osoby niepełnosprawne,

- osoby długotrwale bezrobotne (bezrobotne nieprzerwanie przez okres 12 miesięcy licząc również okres przed rejestracją w PUP),

- osoby o niskich kwalifikacjach (tzn. do wykształcenia średniego włącznie, bez szkół policealnych/pomaturalnych i wyższych),

c) osoby do 30 roku życiu (tj. do dnia 30 urodzin).

Wnioski oraz Regulamin są dostępne w siedzibie tut. Urzędu (pokoju nr 203) oraz zamieszczone na stronie internetowej

Wnioski można składać droga elektroniczna po opatrzeniu kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym, nadesłać pocztą czy przesyłką kurierską na adres: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie, ul. Ignacego Krasickiego 17A, 42-500 Będzin lub złożyć w siedzibie tut. Urzędu w skrzynce podawczej mieszczącej się przy wejściu głównym budynku.

KOMUNIKAT - nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy