Dzisiaj jest: 18 czerwiec 2021
Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

"Nie unikaj komornika" - bezpłatne porady prawne z zakresu postępowania egzekucyjnego

W dniu 22 listopada 2016r. w Starostwie Powiatowym w Będzinie

ul. Krasickiego 17 sala 118

w godzinach 10-12

będzie można uzyskać porady prawne z zakresu postępowania egzekucyjnego.

Krajowa Rada Komornicza we współpracy z izbami komorniczymi w dniu 22.11.2016r. organizuje VI Ogólnopolski Dzień Otwarty Komorników Sądowych pod hasłem „Nie unikaj komornika”.

Tego dnia w wybranych kancelariach komorniczych w całej Polsce będzie można uzyskać bezpłatne informacje prawne z zakresu postępowania egzekucyjnego. Zainteresowane osoby będą mogły uzyskać praktyczną wiedzę na temat roli komorników w obrocie gospodarczym, a także konsekwencji jakie za sobą niesie egzekucja. Dłużnicy i wierzyciele będą mogli dowiedzieć się jakie mają prawa oraz uzyskać informacje na temat zasad postępowania w sytuacji kiedy do drzwi zapuka komornik.

VI Ogólnopolski Dzień Otwarty Komorników Sądowych odbywa się pod patronatem Ministerstwa Sprawiedliwości.
Partnerami wydarzenia są: Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów, portal Bankier.pl i dziennik Fakt oraz Radio Mercury.
Patronem medialnym jest Dziennik Gazeta Prawna.

Porady będzie można zasięgnąć we wtorek 22 listopada br.:
• osobiście w wybranych kancelariach komorniczych w całej Polsce
• telefonicznie pod nr infolinii 22 299 87 77

Krajowa Rada Komornicza w 2016r. wyszła z propozycją, aby komornicy mogliby pełnić dyżury przy powiatowych i miejskich rzecznikach konsumentów.