Dzisiaj jest: 17 maj 2022
Imieniny obchodzą: Weronika, Sławomir, Brunon

Grand Prix Czeladzi w badmintonie

Miejski Szkolny Związek Sportowy w Czeladzi, MCKS oraz MOSiR zapraszają mieszkańców Czeladzi do udziału w "III Grand Prix Czeladzi" w badmintonie w niedzielę 22 marca 2015 roku.

1. ORGANIZATOR: Miejski Szkolny Związek Sportowy
2. WSPÓŁORGANIZATOR: MOSiR Czeladź, MCKS Czeladź.
3. TERMINY: 9 listopada, 7 grudnia 2014, 22 marzec, 19 kwiecień, 17 maj 2015
Godziny: 9:00 - kat. I, ok. 10:00 - kat. II,  ok. 11:00 - kat. III i IV,  ok. 12:00 - kat. V
4. MIEJSCE:  Hala MOSiR w Czeladzi ul. Sportowa 2
5. CEL IMPREZY: popularyzacja badmintona wśród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz wyłonienie najlepszych zawodników z Gminy Czeladź
6. PROGRAM:
Wszyscy chętni mieszkańcy Czeladzi, w kategoriach wiekowych:
I - szkoły podstawowe - dziewczęta i chłopcy / 2004 i młodsi, klasy 4 i m młodsi /
II - szkoły podstawowe - dziewczęta i chłopcy / 2002 i 2003, klasy 5-6 /
III - gimnazja - dziewczęta i chłopcy / 1999 - 2001 /
IV - szkoły średnie - dziewczęta i chłopcy / 1996 - 1998 /
V - kobiety i mężczyźni
7. WARUNKI UCZESTNICTWA:
Każdy zawodnik może startować w jednej kategorii wiekowej. Obowiązuje strój sportowych, własny sprzęt, buty halowe, badania lekarskie lub zgoda rodziców w wypadku nieletniego.
8. ZGŁOSZENIA:
Zapisy 30 minut przed zawodami. Pierwszy turniej bez rozstawień. Następne według klasyfikacji GP
9. ZASADY WSPÓŁZAWODNICTWA:
Grand Prix składa się z 5 turniejów, o kolejności końcowej decyduje wynik 4 najlepszych turniejów. Turnieje rozgrywane będą systemem „do dwóch przegranych" / bez gry o II miejsce /. W zależności od ilości zawodników organizator decyduje o ilości punktów i setów w meczu.
Punktacja: I m - 11 pkt., II m. - 9 pkt., III m. - 8 pkt., IV m. - 7 pkt., V - VI m. - 5 pkt., VII - VIII m. - 3 pkt., za udział 1 pkt. W przypadku równej ilości punktów po 4 najlepszych turniejach o kolejności decyduje:
a. Wyższe miejsce w piątym /niepunktowanym/ turnieju; b. wyższe miejsce w turnieju ostatnim
W sprawach nieujętych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy PZBad.
10. NAGRODY:
W poszczególnych turniejach dyplomy od I do III, za całość medale od I do III.
11. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
- Organizator turnieju nie odpowiada za stan zdrowia uczestników.
- Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy własne uczestników zagubione podczas zawodów.
- Lotki do gry zabezpiecza organizator, dopuszcza się lotki własne za zgodą obu zawodników, obowiązuje wtedy ranking lotek PZBad.
- Ostateczna interpretacja regulaminu i sprawy nieujęte należą do organizatora.