Dzisiaj jest: 20 czerwiec 2021
Imieniny obchodzą: Bogna, Florentyna, Rafał

O funduszach unijnych w Starostwie Powiatowym

Na specjalnym spotkaniu będzie można dowiedzieć się, jakie szanse na pozyskanie środków unijnych związane są z nową perspektywą finansową UE.

Nowa perspektywa finansowa Unii Europejskiej na lata 2014-2020 oraz obszary priorytetowe dla samorządów będą głównymi tematami poruszanymi podczas spotkania organizowanego przez Wydział Inwestycji i Rozwoju Starostwa Powiatowego, które odbędzie się w dn. 26 stycznia o godz. 12:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Będzinie przy ul. Sączewskiego 6.

Panel ekspercki poprowadzą Magdalena Głowacka oraz Aleksander Jokel - specjaliści ds. funduszy europejskich Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, który działa w strukturach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi oferty projektowej oraz do uzyskania wiedzy w zakresie aplikowania na realizacje przedsięwzięć z dofinansowaniem unijnym.

Informujemy jednocześnie, że spotkanie ma charakter otwarty. Do wzięcia udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, podmioty realizujące projekty oraz wszystkich zainteresowanych przedstawioną problematyką mieszkańców.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie załączonego kwestionariusza zgłoszeniowego pod nr tel./fax.32 368 08 17 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 26.01.2015 r. do godz. 9:00.

źródło: Wydział Inwestycji i Rozwoju oraz Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach