Dzisiaj jest: 22 listopad 2017
Imieniny obchodzą: Cecylia, Jonatan, Stefan

Zarząd Powiatu Będzińskiego Uchwałą Nr 50/13 z dnia 2 kwietnia 2013 roku ustanowił Regulamin przyznawania Honorowego Patronatu Starosty Będzińskiego. Patronat Honorowy Starosty Będzińskiego jest wyróżnieniem podkreślającym szczególny charakter wydarzeń lub przedsięwzięć.

Aby wystąpić o patronat honorowy Starosty Będzińskiego należy wypełnić stosowny wniosek i przesłać na adres:

Starostwo Powiatowe w Będzinie

ul. Sączewskiego 6

42-500 Będzin

lub złożyć go osobiście w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego

co najmniej 30 dni przed planowaną imprezą.

Złożenie wniosku nie jest równoznaczne z przyznaniem patronatu.

Patronatem mogą zostać objęte różne formy przedsięwzięć, w szczególności: konferencje, seminaria, warsztaty, konkursy, przeglądy, wystawy, rozgrywki sportowe, wyścigi, turnieje, targi, rajdy turystyczne, festiwale, koncerty, akcje charytatywne, publikacje lub materiały filmowe.

Otrzymanie Patronatu Honorowego Starosty Będzińskiego zobowiązuje organizatora do:

a) zamieszczenia informacji o przyznanym patronacie w zaproszeniach, oraz materiałach promocyjnych, reklamowych i informacyjnych na temat przedsięwzięcia, posługując się logo powiatu, udostępnionym przez Wydział Promocji, Kultury i Sportu;

b) wzmiankowania faktu otrzymania przyznanego patronatu w przekazach medialnych dotyczących przedsięwzięcia – jeżeli takie przekazy będą miały miejsce;

c) umieszczenia, w widocznym miejscu, znaków promocyjnych Powiatu Będzińskiego podczas trwania przedsięwzięcia objętego patronatem;

d) złożenia sprawozdania z realizacji przedsięwzięcia w terminie 10 dni po jego zakończeniu;

e) sporządzenia i przesłania dokumentacji fotograficznej przedsięwzięcia, w liczbie minimum 5 sztuk wybranych zdjęć, w jakości umożliwiającej ich wykorzystanie w gazecie samorządowej „Wydarzenia. Gazeta samorządowa Powiatu Będzińskiego" i na stronie internetowej (przebieg przedsięwzięcia, wyeksponowane banery z informacją o patronacie, herbem lub logo powiatu, wystąpienia przedstawicieli powiatu) pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , niezwłocznie po zakończeniu imprezy.

Pliki do pobrania:

ul. Sączewskiego 6: +48 32 368-07-00 do 02