Dzisiaj jest: 24 listopad 2020
Imieniny obchodzą: Flora, Jan, Roman

Raport podsumowujący konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Powiatu Będzińskiego w sprawie: zmiany Uchwały Nr IX/125/2019 z dnia 26 sierpnia 2019 r.

WO.4320.001.2020                                                 Będzin, dnia 12 listopada 2020 r.

RAPORT PODSUMOWUJĄCY

Konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Powiatu Będzińskiego
w sprawie: zmiany Uchwały Nr IX/125/2019 z dnia 26 sierpnia 2019 r.
w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół ponadpodstawowych
i specjalnych prowadzonych przez Powiat Będziński, z uwzględnieniem publicznych szkół  ponadpodstawowych i specjalnych mających siedzibę na obszarze Powiatu Będzińskiego, a prowadzonych przez inne organy prowadzące, obowiązującego od dnia 1 września 2019 roku.

Zgodnie z uchwałą nr 134/2020 Zarządu Powiatu Będzińskiego z dnia 20 października 2020 r. w sprawie ogłoszenia konsultacji społecznych projektu uchwały Rady Powiatu Będzińskiego w sprawie: zmiany Uchwały Nr IX/125/2019 z dnia 26 sierpnia 2019 r. w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół ponadpodstawowych i specjalnych prowadzonych przez Powiat Będziński, z uwzględnieniem publicznych szkół  ponadpodstawowych i specjalnych mających siedzibę na obszarze Powiatu Będzińskiego, a prowadzonych przez inne organy prowadzące, obowiązującego od dnia 1 września 2019 roku, w terminie od 26 października do 9 listopada 2020 r. prowadzone były konsultacje ww. uchwały.

1. Celem konsultacji było poznanie opinii mieszkańców nt. wprowadzenia zmiany do sieci szkół.
  2. Konsultacje zostały skierowane do mieszkańców Powiatu Będzińskiego.
  3. Informacje na temat konsultacji wraz z formularzem do składania uwag zostały zamieszczone na stronie internetowej Starostwa Powiatowego
    w Będzinie https://powiat.bedzin.pl/, w Biuletynie Informacji Publicznej https://www.bip.powiat.bedzin.pl oraz w siedzibie Starostwa Powiatowego w Będzinie. Uwagi można było zgłaszać w formie papierowej poprzez przesłanie lub dostarczenie do Starostwa Powiatowego w Będzinie, ul. Jana Sączewskiego 6, 42-500 Będzin lub
    w wersji elektronicznej poprzez przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  4. W wyznaczonym do konsultacji terminie nie wpłynęły żadne uwagi.