Dzisiaj jest: 21 listopad 2019
Imieniny obchodzą: Albert, Janusz, Konrad

Wyniki obrad Komisji Konkursowej w Otwartych Konkursach Ofert 2016

Wyniki obrad Komisji Konkursowej w Otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Będzińskiego w roku 2016 w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

W dniu 20.05.2016 r. odbyły się obrady Komisji Konkursowej w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Będzińskiego w roku 2016 w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

W wyniku obrad Komisji Konkursowej zaproponowano przyznanie poszczególnym oferentom dotacji na realizację zadań publicznych Powiatu Będzińskiego w roku 2016 w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego
w wysokości:

2 000,00 zł.

2)      „Ziemia Będzińska wczoraj i dziś – V edycja pocztówek” – oferta złożona przez Towarzystwo Przyjaciół Będzina – 2 500,00 zł.

3)      „Warsztaty Artystyczne  2016” – oferta złożona przez Stowarzyszenie Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego - 800,00  zł.

Ostateczną decyzję o przyznaniu dotacji podejmuje Zarząd Powiatu Będzińskiego w drodze uchwały po zapoznaniu się z opinią Komisji Konkursowej.

Wyniki obrad Komisji Konkursowej  w Otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Będzińskiego w roku 2016 w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

W dniu 20.05.2016 r. odbyły się obrady Komisji Konkursowej w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Będzińskiego w roku 2016 w zakresie wspierania  i upowszechniania kultury fizycznej.

W wyniku obrad Komisji Konkursowej zaproponowano przyznanie poszczególnym oferentom dotacji na realizację zadań publicznych Powiatu Będzińskiego w roku 2016 w zakresie wspierania  i upowszechniania kultury fizycznej w wysokości:

1)       „Akademia Ruchu z KS Mistral – popularyzacja aktywnych form spędzania czasu wśród przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z terenu Powiatu Będzińskiego” - oferta złożona przez Stowarzyszenie Klub Sportu i Rekreacji Mistral – 4 254,97 zł.

2)       „Dzień Sportu-Piknik Rodzinny – czyli zakończenie sezonu sportowo- rekreacyjnego najmłodszych mieszkańców Powiatu poprzez aktywne spędzanie wolnego czasu z rodzinami mająca na celu promocję sportu i rekreacji, zacieśnienie więzi rodzinnych wśród dzieci Powiatu Będzińskiego” – oferta złożona przez Centrum Sportu i Rekreacji Agatsu – 3 634,60 zł.

3)      „Ruszamy Powiat z kanapy!” – oferta złożona przez Stowarzyszenie Aktywny Wojkowicki Senior – 7 000,00 zł.

4)        „Upowszechnienie sportu wędkarskiego poprzez organizowanie zawodów wędkarskich” – oferta złożona przez Okręg PZW w Katowicach Koło PZW nr 85 KWK Paryż  – 3 110,43 zł.

5)      „Organizacja Zawodów Wędkarskich” - oferta złożona przez Okręg PZW w  Katowicach Koło PZW nr 1 Będzin  – 2 000,00 zł.