mapa powiatow bedzin slawkow mierzecice psary bobrowniki wojkowice bedzin czeladz siewierz

Dzisiaj jest: 22 styczeń 2022
Imieniny obchodzą: Anastazy, Wincenty, Wiktor

Zadania publiczne realizowane w trybie małych grantów

Na podstawie art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. 2020 r., poz. 1057 ze zm.) podaje się do publicznej wiadomości treść oferty Stowarzyszenia Klub Sportowy „Zagłębianka” na dofinansowanie realizacji zadania publicznego w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego: „Koncert świąteczno-wigilijny”.

Zgodnie z treścią art. 19a ust. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

Wszelkie uwagi dotyczące oferty Stowarzyszenia Klub Sportowy „Zagłębianka” zamieszczonej w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Będzinie, należy przesłać na adres Starostwa Powiatowego w Będzinie, ul. Jana Sączewskiego 6 lub na adres poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: Uwagi do oferty na realizację zadania publicznego.


Data zamieszczenia oferty: 24.11.2021 r.

 

 


 

Na podstawie art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. 2020 r., poz. 1057 ze zm.) podaje się do publicznej wiadomości treść oferty Stowarzyszenia „Akademia Sportu” na dofinansowanie realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej: „Integracja międzypokoleniowa poprzez sport”.

Zgodnie z treścią art. 19a ust. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

Wszelkie uwagi dotyczące oferty Stowarzyszenia „Akademia Sportu” zamieszczonej w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Będzinie, należy przesłać na adres Starostwa Powiatowego w Będzinie, ul. Jana Sączewskiego 6 lub na adres poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: Uwagi do oferty na realizację zadania publicznego.

Data zamieszczenia oferty: 04.08.2021 r.

 


 

Formularze do pobrania


 

Zadania publiczne realizowane w trybie małych grantów

Na podstawie art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. 2020 r., poz. 1057) podaje się do publicznej wiadomości treść oferty Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego AKCENT na dofinansowanie realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej: „Turniej Tańca – Puchar Okręgu Śląskiego Sportowego Tańca Towarzyskiego".

Zgodnie z treścią art. 19a ust. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

Wszelkie uwagi dotyczące oferty Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego AKCENT zamieszczonej w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Będzinie,
ul. Jana Sączewskiego 6 lub na adres poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: Uwagi do oferty na realizację zadania publicznego.

Data zamieszczenia oferty: 24.09.2020 r.

 


 

Na podstawie art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. 2018 r., poz. 450) podaje się do publicznej wiadomości treść oferty Diamond Academy na dofinansowanie realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pn: RODZINKOWO NA SPORTOWO-ZIMOWY PIKNIK SPORTOWY.

 

Zgodnie z treścią art. 19a ust. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Wszelkie uwagi dotyczące oferty Stowarzyszenia Diamond Academy zamieszczonej w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Będzinie należy przesłać na adres Starostwa Powiatowego w Będzinie, ul. Jana Sączewskiego 6 lub na adres poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: Uwagi do oferty na realizację zadania publicznego.

 

Data zamieszczenia oferty: 16.10.2018 r.

 

 

  


 

 

Na podstawie art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. 2018 r., poz. 450) podaje się do publicznej wiadomości treść oferty Art-Eco Plus na dofinansowanie realizacji zadania publicznego w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego pn: „Siewierz od Gara”.

 

Zgodnie z treścią art. 19a ust. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

 

Wszelkie uwagi dotyczące oferty Stowarzyszenia Art-Eco Plus zamieszczonej w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Będzinie należy przesłać na adres Starostwa Powiatowego w Będzinie, ul. Jana Sączewskiego 6 lub na adres poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: Uwagi do oferty na realizację zadania publicznego.

 

Data zamieszczenia oferty: 14.05.2018 r.

 

 


 

Na podstawie art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. 2016 r., poz. 1817 ze zm.1) podaje się do publicznej wiadomości treść oferty ZHP Chorągwi Śląskiej Hufca Ziemi Będzińskiej im. Króla Kazimierza Wielkiego pn: „Energia Zaucha + doświadczenie seniora druha”.

Zgodnie z treścią art. 19a ust. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

Wszelkie uwagi dotyczące oferty ZHP Chorągwi Śląskiej Hufca Ziemi Będzińskiej im. Króla Kazimierza Wielkiego zamieszczonej w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Będzinie należy przesłać na adres Starostwa Powiatowego w Będzinie, ul. Jana Sączewskiego 6 lub na adres poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: Uwagi do oferty na realizację zadanie publicznego.

Data zamieszczenia oferty: 30.10.2017 r.

 

 

  


 

 

Na podstawie art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. 2016 r., poz. 1817 ze zm.) podaje się do publicznej wiadomości treść oferty Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta i Gminy Siewierz na dofinansowanie realizacji zadania publicznego w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego pn: „Dzień na ludowo w Powiecie Będzińskim”.

 

Zgodnie z treścią art. 19a ust. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni roboczych od zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

 

Wszelkie uwagi dotyczące oferty Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta i Gminy Siewierz zamieszczonej w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Będzinie należy przesłać na adres Starostwa Powiatowego w Będzinie, ul. Sączewskiego 6 lub na adres poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: Uwagi do oferty na realizację zadania publicznego.

 

Data zamieszczenia oferty: 09.08.2017 r.

 


 

Na podstawie art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. 2016 r., poz. 1817 ze zm.1) podaje się do publicznej wiadomości treść oferty Stowarzyszenia Klub Sportu i Rekreacji pn: „Dzień dla Rodziny na sportowo”.

 

Zgodnie z treścią art. 19a ust. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni roboczych od zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

 

Wszelkie uwagi dotyczące oferty Stowarzyszenia Klub Sportu i Rekreacji Mistral zamieszczonej w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Będzinie należy przesłać na adres Starostwa Powiatowego w Będzinie, ul. Sączewskiego 6 lub na adres poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: Uwagi do oferty na realizację zadanie publicznego.

 

Data zamieszczenia oferty: 10.05.2017 r.

 


 

Na podstawie art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. 2016 r., poz. 239 ze zm.) podaje się do publicznej wiadomości treść oferty Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Sączowa pn. „Jubileusz 100-lecia Szkoły Podstawowej w Sączowie”.

 

Zgodnie z treścią art. 19a ust. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni roboczych od zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty.


Wszelkie uwagi dotyczące oferty Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Sączowa zamieszczonej w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Będzinie należy przesłać na adres Starostwa Powiatowego w Będzinie, ul. Sączewskiego 6 lub na adres poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: Uwagi do oferty na realizację zadanie publicznego.

 

Data zamieszczenia oferty: 20.07.2016 r.

 


 

Na podstawie art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. 2003 Nr 96 poz. 873 z pózn. zm.) podaje się do publicznej wiadomości treść oferty Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU na dofinansowanie realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pn. „,Mały bohater’ – czyli cykl pokazów promujących kickboxing wśród dzieci i młodzieży zamieszkujących Powiat Będziński wraz ze szkoleniem z pierwszej pomocy przedmedycznej”.

 

Zgodnie z treścią art. 19a ust. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni roboczych od zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty.


Wszelkie uwagi dotyczące oferty Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU zamieszczonej w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Będzinie należy przesłać na adres Starostwa Powiatowego w Będzinie, ul. Sączewskiego 6 lub na adres poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: Uwagi do oferty na realizację zadanie publicznego.

 

 


 

Na podstawie art. 19 a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tj. Dz.U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.) podaje się do publicznej wiadomości treść oferty Fundacji PRO SALUTE na dofinansowanie realizacji zadania publicznego w zakresie ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego pn. „Organizacja uroczystości z okazji 20-lecia działalności hospicjum onkologicznego w Będzinie”.


Zgodnie z treścią art. 19 a ust. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni roboczych od zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty.


Wszelkie uwagi dotyczące oferty Fundacji PRO SALUTE zamieszczonej w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Będzinie należy przesłać na adres Starostwa Powiatowego w Będzinie, ul. Sączewskiego 6 lub na adres poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: Uwagi do oferty na realizację zadania publicznego.

 

 


 

Na podstawie art. 19 a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tj. Dz.U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.) Starosta Będziński podaje do publicznej wiadomości treść oferty Stowarzyszenia Kulturalno Sportowego Łagisza na dofinansowanie realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu pod nazwą: „Przygotowanie i udział w rozgrywkach o mistrzostwo klasy „B” ŚZPN w sezonie 2013/2013 (w dyscyplinie piłka nożna)”.  

Zgodnie z treścią art. 19 a ust. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

Wszelkie uwagi dotyczące oferty Stowarzyszenia Kulturalno Sportowego Łagisza zamieszczonej w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Będzinie należy przesłać na adres Starostwa Powiatowego w Będzinie, ul. Sączewskiego 6 lub na adres poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
z dopiskiem: Uwagi do oferty na realizację zadania publicznego.

 

 


 

Na podstawie art. 19 a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tj. Dz.U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.) Starosta Będziński podaje do publicznej wiadomości treść oferty Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU na dofinansowanie realizacji zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu pod nazwą: „Bądź zdrowy” – czyli prowadzenie ogólnodostępnych zajęć z gimnastyki korekcyjnej dla dzieci zamieszkujących Powiat Będziński, mających na celu przeciwdziałanie i zapobieganie powstawaniu i pogłębianiu się wad postawy u dzieci i młodzieży.

Zgodnie z treścią art. 19 a ust. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy w terminie 7 dni roboczych od zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty.Wszelkie uwagi dotyczące oferty  Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU zamieszczonej poniżej należy przesłać na adres Starostwa Powiatowego w Będzinie, ul. Sączewskiego 6 lub na adres poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: Uwagi do oferty na realizację zadania publicznego.

 

Biura Obsługi Klienta:

 

Adres Telefon
ul. Jana Sączewskiego 6 +48 32 368-07-00 do 02

ul. Ignacego Krasickiego 17

+48 32 368-08-00 do 01

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że odwiedzana strona korzysta z plików cookies. W związku z powyższym użytkownik strony może domyślnie ustawić w przeglądarce poziom kontroli, czy, ile i jakie chce cookies. Brak takich ustawień będzie świadomym aktem woli i akceptacji plików cookies.

Akceptuję pliki cookie