Dzisiaj jest: 22 sierpień 2017

Okres realizacji

01.07.2016 – 31.05.2018

Zakres projektu

"AKADEMIA KREATYWNOŚCI I KOMPETENCJI W POWIECIE BĘDZIŃSKIM" 2-letni projekt edukacyjny (realizowany w 2 jednorocznych edycjach) skierowany do 4 szkół ponadgimnazjalnych i 2 szkół kształcących uczniów  niepełnosprawnych w Powiecie Będzińskim, 571 uczniów uczących się w w/w szkołach oraz 36 nauczycieli, zakłada wzmocnienie potencjału edukacyjnego i edukacyjno-terapeutycznego w/w szkół, podniesienie kompetencji, wiedzy i umiejętności uczniów i nauczycieli w zakresie zdiagnozowanych potrzeb przez realizację zajęć dydaktycznych w ramach 6 Akademii:

1.Akademii Kompetencji i Umiejętności; kształtowanie i rozwijanie kompetencji kluczowych,

2.Akademia Eksperymentu: praca metodą eksperymentu,

3.Akademia Kreatywności Projektowej; praca metodą WebQuest,

4.Akademia Efektywności Lingwistycznej; kompetencje języki  obce,

5.Akademia Rozwoju Kompetencji; wyjazdy edukacyjne i wizyty studyjne,

6.Akademia Indywidualizacji Procesu Nauczania; kompleksowe programy wspomagania szkoły w procesie indywidualizacji pracy z uczniem z niepełnosprawnością.

ul. Sączewskiego 6: +48 32 368-07-00 do 02

ul. Krasickiego 17: