Dzisiaj jest: 25 czerwiec 2017
Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Tytuł projektu

Zagłębiowska Liga Zawodowców – przebudowa obiektu z dostosowaniem pomieszczeń dla potrzeb praktycznej nauki zawodu w PCKUiP, budynek nr 1

Nazwa programu operacyjnego

Regionalny Program Operacyjnego

Województwa Śląskiego na lata 2014-2020

Nr i nazwa priorytetu

XII Infrastruktura edukacyjna

Nr i nazwa poddziałania

12.2.1 Infrastruktura kształcenia zawodowego (Zintegrowane Inwestycje Terytorialne)

Źródło dofinansowania

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Wartość całkowita projektu

1 670 483,74 PLN

Uzyskane dofinansowanie

1 382 902,01 PLN

Okres realizacji

16.09.2014 – 31.08.2017

Zakres projektu

Przedsięwzięcie inwestycyjne obejmuje przeprowadzenie następujących prac:

1. Przebudowę pomieszczeń magazynowych istniejącego budynku na potrzeby pracowni praktycznej nauki zawodu oraz przystosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych

2. Termomodernizację budynku

3. Roboty demontażowe i wyburzeniowe

4. Prace remontowe

5. Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, wentylacji mechanicznej, elektrycznej (kompleksowa wymiana instalacji elektrycznych, zasilania maszyn i urządzeń), wymiana części przyłącza c.o.

6. Wyposażenie obiektu w maszyny i urządzenia zgodne z rekomendowanym przez KOWEZiU.

W wyremontowanych pomieszczeniach powstaną 3 pracownie do nauki zawodu (warsztaty szkolne): nowoczesnych technik spawalnictwa, izolacji budowlanych i obróbki drewna, pomocnicza pracownia do pracowni spawalniczej i stolarskiej, pomieszczenia socjalne dla uczniów, sanitariaty oraz niezbędne pomieszczenia magazynowe.

ul. Sączewskiego 6: +48 32 368-07-00 do 02

ul. Krasickiego 17: