Dzisiaj jest: 5 czerwiec 2020
Imieniny obchodzą: Kira, Bonifacy, Waleria

Upadłość Sky Club Sp. z o.o. – komunikat dla poszkodowanych klientów

Postanowieniem z 29 marca 2013 r. Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy, X Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Naprawczych, ogłosił upadłość Sky Club Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 42, obejmującą likwidację majątku upadłego i zarejestrował postępowanie upadłościowe pod sygn. akt X GUp 28/13.

Sąd wyznaczył sędziego komisarza – Aleksandrę Ziółkowską-Majkowską oraz syndyka masy upadłości - Lechosława Kochańskiego (ul. Jasnodworska 7 lok. 103, 01-745 Warszawa, tel. 22 639 45 55).

Wierzyciele mogą zgłaszać swoje wierzytelności w terminie 2 miesięcy od dnia ukazania się obwieszczenia o ogłoszeniu upadłości w „Monitorze Sądowym i Gospodarczym" - Numer 67/2013 (4184) z 5 kwietnia 2013 r., Pozycja 4732.  - pod rygorem utraty prawa powoływania się na nie w postępowaniu upadłościowym.

Powyższych zgłoszeń należy dokonać na ręce Sędziego komisarza na adres: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, X Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Naprawczych, 00-454 Warszawa, ul. Czerniakowska 100, sygn. akt X GUp 28/13.

Więcej informacji na stronach:
- Sądu Rejonowego dla M. St. Warszawy, X Wydział ds. Upadłościowych i Naprawczych www.upadlosci-warszawa.pl
- Internetowego Monitora Sądowego i Gospodarczego www.imsig.pl

Marszałek Województwa Mazowieckiego informuje, że  występuje wyłącznie do Gwaranta na rzecz poszkodowanych klientów w sprawach wypłaty środków z tytułu umów gwarancji ubezpieczeniowych Sky Club Sp. z o.o., na zasadach określonych w treści tych umów. Marszałek Województwa Mazowieckiego nie pośredniczy w zgłaszaniu wierzytelności do masy upadłościowej – w tych sprawach należy kontaktować się z syndykiem masy upadłości.

Departament Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie przypomina, że termin składania roszczeń w związku z niezrealizowanymi lub przerwanymi imprezami turystycznymi ze środków z umów gwarancji ubezpieczeniowych Sky Club Sp. z o.o. wystawionych przez TU EUROPA S.A. upływa 8 sierpnia 2013 r.

Prosimy o jak najszybsze przesyłanie zgłoszeń oraz niezwłoczne uzupełnianie braków w roszczeniach, w przypadku otrzymania z tutejszego Urzędu informacji o niekompletnej dokumentacji. Proces przesyłania informacji zwrotnych do klientów, którzy złożyli roszczenia, nadal jest w toku. Każda poszkodowana osoba otrzyma informację drogą pocztową lub e-mailową.

Przypominamy o konieczności poinformowania Urzędu o ewentualnych okolicznościach zmieniających kwotę roszczenia (np. częściowy lub całkowity zwrot wpłaty z innego źródła, m.in. z banku) oraz o zmianie danych zawartych w formularzu zgłoszenia roszczenia, np.: numeru rachunku bankowego, nazwiska, adresu.

Źródło i więcej informacji: tutaj