Dzisiaj jest: 23 wrzesień 2020
Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław

„Restrukturyzacja małych gospodarstw” - szkolenie online z

Śląski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza na spotkanie informacyjno-promocyjne dotyczące poddziałania 6.3 Pomoc na rozpoczęcie działalności gospodarczej na rzecz rozwoju małych gospodarstw (operacje typu: Restrukturyzacja małych gospodarstw) w ramach PROW 2014-2020, które odbędzie się 4 czerwca 2020 roku o godzinie 11:00. Spotkanie odbędzie się online.

ARiMR obserwując duże zainteresowanie poddziałaniami w ramach PROW 2014-2020, dostosowując się do panującej sytuacji, oferuje nową formę przekazu informacji. Spotkania online pozwolą na przekazanie dużej liczbie rolników założeń programów inwestycyjnych i premiowych. Beneficjenci będą mogli uzyskać informacje zadając nurtujące ich pytania.

Spotkanie prowadzone przez pracowników Śląskiego Oddziału Regionalnego ARiMR odbywać się będzie w formie online przez aplikację Microsoft Teams. Wszystkich zainteresowanych poddziałaniem Modernizacja gospodarstw rolnych i udziałem w spotkaniu zapraszamy na stronę www.arimr.gov.pl, w zakładce Śląski Oddział Regionalny – szkolenia. Tam znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące spotkania.

Zainteresowanych przedmiotowym spotkaniem prosimy o przesłanie wiadomości drogą elektroniczną na adresy email:

o treści:

„Jestem zainteresowany spotkaniem z zakresu operacji typu: Restrukturyzacja małych gospodarstw w dniu 04.06.2020 roku. Proszę o przesłanie zaproszenia na spotkanie na mój adres e-mail …(tu należy podać Państwa adres e-mail)…”

UWAGA - prosimy o nieprzesyłanie żadnych Państwa danych osobowych.

Oczekujemy na Państwa zgłoszenia do końca dnia 02.06.2020 roku, natomiast w dniu 03.06.2020 roku, zostaną wysłane zaproszenia wraz z instrukcją opisującą sposób skutecznego podłączenia się do sesji spotkania.

Z uwagi na ograniczenia techniczne, w spotkaniu może uczestniczyć nie więcej niż 150 jednocześnie zalogowanych użytkowników. Uprzejmie informujemy, iż o skutecznej rejestracji decydować będzie kolejność Państwa zgłoszeń.

Źródło: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa