Dzisiaj jest: 20 lipiec 2019
Imieniny obchodzą: Czesław, Hieronim, Fryderyk

Wiosenne Popisy Taneczne 2019

Za kilka dni będzie miała miejsce kolejna edycja Wojewódzkiego Przeglądu Tanecznego „Wiosenne Popisy Taneczne”, którego głównymi organizatorami są: Miasto Wojkowice i Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach.

Tegoroczny Wojewódzki Przegląd Taneczny, który został objęty między innymi honorowym patronatem Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca odbędzie się w dniach od 11 do 12 kwietnia 2019 r.

Przegląd skierowany jest wyłącznie do zespołów tanecznych, zarówno do tych najmłodszych, przedszkolnych grup, jak również starszej młodzieży i uczestników zajęć w ośrodkach kultury czy szkołach tańca. W czterech kategoriach wiekowych będzie oceniania przez jury technika wykonania danego układu tanecznego, choreografia, wyraz artystyczny, kostiumy i rekwizyty oraz zgodność muzyki z przekazem tanecznym. Pole do popisu jest ogromne, a ze względu na dużą liczbę uczestników warto wykazać się oryginalnością i pomysłowym podejściem do tematu. W ciągu dwóch dni przeglądu każdy zespół będzie miał okazję do zaprezentowania swoich umiejętności.

Warunkiem uczestnictwa jest prawidłowe wypełnienie karty zgłoszenia oraz dokonanie opłaty startowej. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 5 kwietnia.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie: www.mokwojkowice.pl oraz pod numerem telefonu: 32 769 64 82.