Dzisiaj jest: 10 grudzień 2018
Imieniny obchodzą: Julia, Judyta, Daniel

Program Czyste Powietrze w powiecie będzińskim

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach informuje, że na teranie powiatu będzińskiego odbędą się spotkanie informacyjne w ramach krajowego programu CZYSTE POWIETRZE.

Ministerstwo Ochrony Środowiska serdecznie zaprasza na spotkana informacyjne w ramach Krajowego Programu Priorytetowego CZYSTE POWIETRZE.
Program realizowany będzie w latach 2018 -2029, ma na celu poprawę efektywności energetycznej oraz zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń z jednorodzinnych budynków mieszkalnych.
W trakcie spotkań prezentowane będą  założenia Programu, omawiane rodzaje przedsięwzięć, które mogą uzyskać dofinansowanie, jak również przedstawiony sposób składania wniosków o dofinansowanie oraz zasady realizacji i rozliczania przedsięwzięć.
Spotkania prowadzone będą przez przedstawicieli Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Będą one okazją do zadawania pytań i uzyskiwania informacji niezbędnych dla wypełnienia wniosków i skorzystania z Programu.
Prowadzący spotkania eksperci przedstawią również problematykę ochrony powietrza oraz epizodów smogowych, w tym  skutków zdrowotnych i ekonomicznych tych zjawisk.

Miejsca i terminy spotkań:

10.09.2018 r., godz. 16:00,  Wojkowice, Madison, ul. Morcinka 3
14.09.2018 r., godz. 16:00, Czeladź, Galeria Sztuki Współczesnej „Elektrownia”, ul. Dehnelów 45
15.09.2018 r., godz. 16:00, Będzin, OSIR w Będzinie CSK-Sportowa Dolina, ul. Sportowa 4a