Dzisiaj jest: 16 lipiec 2018
Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy

Wiosenne Popisy Taneczne 2018

Już wkrótce kolejna edycja wojkowickiego przeglądu talentów tanecznych. Wraz z nową porą roku przyjdzie czas na radosną rywalizację w Wiosennych Popisach Tanecznych, do których zapraszamy zespoły w różnych kategoriach wiekowych. Wojewódzki Przegląd Taneczny jest organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach, a odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia 2018 r. Każdego dnia występy będą się rozpoczynały o godzinie 9:00. Patronat nad Przeglądem objęli: Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek, Starosta Będziński Arkadiusz Watoła oraz Burmistrz Miasta Wojkowice Tomasz Szczerba.

Przegląd skierowany jest wyłącznie do zespołów tanecznych, zarówno do tych najmłodszych, przedszkolnych grup, jak również starszej młodzieży i uczestników zajęć w ośrodkach kultury czy szkołach tańca. W czterech kategoriach wiekowych będzie oceniania przez jury technika wykonania danego układu tanecznego, choreografia, wyraz artystyczny, kostiumy i rekwizyty oraz zgodność muzyki z przekazem tanecznym. Pole do popisu jest ogromne, a ze względu na dużą liczbę uczestników warto wykazać się oryginalnością i pomysłowym podejściem do tematu. W ciągu dwóch dni przeglądu każdy chętny do zawodów tanecznych zespół będzie miał okazję do zaprezentowania swoich umiejętności. Warunkiem uczestnictwa jest oczywiście prawidłowe wypełnienie karty zgłoszenia oraz dokonanie opłaty startowej. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 kwietnia! Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie: www.mokwojkowice.pl oraz pod nr telefonu 32 769 64 82.

Źródło: Magdalena Pasternak (MOK w Wojkowicach)